Підприємець разом з представниками так званої “ЛНР” намагались вивести гроші з України: майже 500 млн грн арештованих коштів передані на потреби ЗСУ

Подільською окружною прокуратурою міста Києва в межах розслідування у кримінальному провадженні на користь Збройних Сил України передано 500 млн грн арештованих коштів.

Про це повідомляє прес-служба Офісу Генерального прокурора.

За даними слідства, засновник одного із українських сільськогосподарських товариств разом з представниками так званої «ЛНР» здійснив переоформлення товариства в реєстраційних та податкових органах окупаційної влади РФ. У подальшому він намагався вивести кошти з підконтрольних рахунків в одному з банків в Україні.

У межах слідства банківські рахунки товариства та його засновника арештовано, а розміщені на них кошти в сумі майже 500 млн грн передано на користь Збройних Сил України.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами привласнення майна та колабораційної діяльності здійснюється Подільським управлінням поліціїГУ Нацполіції у м. Києві за матеріалами СБУ (ч. 5 ст. 191, ч. 4 ст. 111-1 КК України).