Після закінчення юридичного факультету я стала моделлю OnlyFans, а не адвокатом – і заробляю 60 тисяч фунтів на рік

Яскрава випускниця юридичного факультету, яка вирішила стати моделлю OnlyFans замість професії адвоката, і тепер заробляє 60 000 фунтів стерлінгів на рік – каже, що наступного року вона підкорятиме світ нерухомості.

Про це пише THE SUN.

24-річна Алоу Хаф зареєструвалася на веб-сайті після того, як зіткнулася зі звільненням із попередньої роботи в роздрібній торгівлі.

І вона не озиралася назад – незважаючи на те, що спочатку сподівалася вивчитися на адвоката після закінчення університету Ліверпулю.

Алоу, яка виросла в Молді, Північний Уельс, розповіла Liverpool Echo, що зараз заробляє 5000 фунтів стерлінгів на місяць. Інфлюенсерша планує незабаром почати кар’єру у сфері нерухомості.

«У мене було багато роботи, починаючи від роботи в тренажерному залі і закінчуючи нічним клубом, але коли я вперше зареєструвалась у OnlyFans, я закінчила університет роком раніше, і досі не знала, чим зайнятися», — сказала вона.

«Коли я зареєструвалась на сайті, я знала, що через пару місяців мене звільнять з роботи в роздрібній торгівлі, тому знала, що не матиму негативних емоцій. Я також знімалась в нижній білизні, і мені це дуже подобалося, але я в основному створювала портфоліо, тому це не було джерелом доходу».

Сервіс OnlyFans змінив життя випускниці – і вона сказала, що приймає виклик «бути вільною» і не працювати з дев’яти до п’яти.

«Тепер я маю змогу проводити час із сім’єю та друзями, спостерігати, як росте моя хрещениця Лексі, і мені вдається трохи подорожувати, коли це дозволяє ситуація з пандемією», – додала вона.