Правоохоронні органи обрали для себе стратегію розслідування кримінальних проваджень, згідно з якою найпростіше прийти та забрати все необхідне в адвоката, ті матеріали, які захищаються адвокатською таємницею: адвокат Сіваков

Правоохоронні органи обрали для себе стратегію розслідування кримінальних проваджень, згідно з якою найпростіше прийти та забрати все необхідне в адвоката, ті матеріали, які захищаються адвокатською таємницею.

Про це заявив адвокат Леонід Сіваков, голова комітету захисту гарантій адвокатської діяльності Ради адвокатів Київської області, повідомляє ЮП.

“Від самого початку повномасштабної війни я перебував у Києві. Пам’ятаю, як місто спустіло, самі лиш блок-пости. Навіть представників правоохоронних органів я не помічав, тільки воїни, СБУ, ТРО.

Тоді було якось не до обшуків.

Активізація розшукових дій припадає десь на початок травня 2022 року. І власне, можу констатувати, що саме з того часу постійно збільшується кількість обшуків, затримань, слідчих і процесуальних дій стосовно адвокатів, які супроводжують певних клієнтів. Це не стосується справ пересічних громадян. Мова йде про депутатів, бізнесменів, осіб, які мали або мають вплив на політику. Разом із цими особами обшукують також їхніх адвокатів, адже адвокатам довіряють найважливіше.

Правоохоронні органи обрали для себе стратегію розслідування кримінальних проваджень, згідно з якою найпростіше прийти та забрати все необхідне в адвоката, ті матеріали, які захищаються адвокатською таємницею”. – розповів адвокат Сіваков.