Прокурори ОГП та слідчі ДБР вчиняють протизаконні дії для тиску на суддів: скарга в ВРП

Суддя Городищенського районного суду Черкаської області повідомив Вищу раду правосуддя та Офіс генерального прокурора про втручання у діяльність судді.

На розгляді колегії суддів Городищенського районного суду Черкаської області знаходиться кримінальне провадження, державне обвинувачення підтримують прокурори прокуратури Черкаської області та Офісу генерального прокурора. На стадії дослідження письмових доказів, прокурором ОГП було заявлено відвід колегії суддів, який у подальшому було залишено без розгляду. Прокурором ОГП повторно було заявлено відвід, у задоволенні якого було відмовлено.

На думку судді, прокурори ОГП переконавшись, що не можуть вплинути на суддів, у незаконний спосіб намагались забрати справу з суду шляхом заявлення безпідставних відводів.

В подальшому, слідчі Державного бюро розслідувань почали надсилати повістки про виклик суддів, у яких навіть не вказано статус особи, що викликається і для проведення яких саме слідчих дій.

Суддя просить втрутитись Голову Вищої ради правосуддя та Генеральну прокурорку, оскільки кримінальне переслідування прокурорами ОГП та слідчими ДБР судді є неправомірним впливом та тиском на суддів.