Рада адвокатів Київської області не тільки найбільша, а й найкраща в Україні: Голова ради Петро Бойко

Рада адвокатів Київської області не тільки найбільша, а й найкраща в Україні.

Про це заявив Петро Бойко, Голова ради адвокатів Київської області в інтерв’ю Закон і Бізнес.

“Вона не тільки найбільша, а й найкраща в Україні, тому притягує до себе не лише тих осіб, які хочуть отримати в нас свідоцтво. Через те що вона дійсно найкраща й надає комфортний, позитивний сенс для адвокатів, адвокати голосують ногами — вони переходять з Києва, і якщо вони приїжджають з інших областей, то реєструються не в Києві, а показують своє робоче місце в Київській області. Тому наша популярність пов’язана з такими чинниками.

Крім того, у нас, на відміну від деяких інших, немає конфліктів, немає зверхнього підходу до адвокатів. Ми орієнтовані тільки на одне — що в нас є адвокат і для нього потрібно зробити все, щоб йому було комфортно, щоб він відчував захист і чітко розумів, що Рада адвокатів Київської області на вул. Кирилівській, 15 — це його дім, його сім’я, і він достойний член цієї сім’ї.

У свою чергу ми робимо для цього все можливе. У нас секретаріат працює як годинник. Ми всім, що необхідно, забезпечуємо діяльність наших адвокатів — і ордерами, і бланками, і папками, й інформаційно дуже гарно організовуємо та проводимо заходи щодо підвищення кваліфікації, а також інші унікальні проекти. Зверніть увагу: у нас проводиться багато заходів виключно для адвокатів.

Наприклад, по всій Україні відзначається День адвокатури, але тільки в Київській області проводиться такий фестиваль, як «Золотий карась», куди приходять адвокати й під час якого ми виявляємо, хто з адвокатів найкращий рибалка, хто найкраще варить рибну юшку. Цей фестиваль уже направду став для адвокатів дуже великим святом.

Але найголовніша цінність цього фестивалю в тому, що туди може прийти не тільки сам адвокат, а і його сім’я — дружина, діти. Тож у нас виходить насправді велика дружня сім’я, і навіть члени сімей адвокатів теж відчувають себе причетними до адвокатури. Думаю, такого немає в жодній області”, – вважає Петро Бойко.