Рада адвокатів міста Києва 31 жовтня проведе збори адвокатів щодо обрання делегатів Звітно-виборної конференції

На виконання рішення РАУ № 82 від 10.09.2021, Рада адвокатів міста Києва прийняла рішення № 2396 від 27.09.2021 «З організаційних питань проведення зборів адвокатів в районах міста Києва та Звітно-виборної конференції адвокатів міста Києва», в якому зазначено відомості про час, місце і дату проведення зборів адвокатів по висуванню та обранню делегатів Звітно-виборної конференції адвокатів міста Києва та Звітно- виборної конференції адвокатів міста Києва.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Рада адвокатів міста Києва  вирішила 31 жовтня 2021 року о 10 годині 00 хвилин провести збори адвокатів по висуванню та обранню делегатів Звітно-виборної конференції адвокатів міста Києва. Адреси проведення зборів  вказані у Рішенні Ради адвокатів міста Києва № 2418.

Реєстрація адвокатів розпочнеться не пізніше ніж за годину до початку зборів і закінчиться за 10 хвилин до їх відкриття. Реєстрація адвокатів здійснюється при пред’явленні свідоцтв про право на заняття адвокатською діяльністю, посвідчень адвокатів, витягів з ЄРАУ та документів, що підтверджують їх особу та за умови виконання ними вимог Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та рішень Ради адвокатів України щодо професійних обов’язків адвоката.

Звітно-виборна конференція адвокатів міста Києва  відбудеться 07 листопада 2021 року о 10 годині 00 хвилин за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 17/52 А, Бізнес центр «Леонардо», 2-й поверх, Конференційна зала.

Реєстрація делегатів розпочнеться не пізніше ніж за годину до початку зборів і закінчиться за 10 хвилин до їх відкриття. Реєстрація делегатів здійснюється при пред’явленні свідоцтв про право на заняття адвокатською діяльністю, посвідчень адвокатів, витягів з ЄРАУ та документів, що посвідчують особу, за умови виконання ними вимог Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та рішень Ради адвокатів України щодо професійних обов’язків адвоката.

Порядок денний Звітно-виборної конференції адвокатів міста Києва:

 1. Розгляд та затвердження звіту Ради адвокатів міста Києва за 2016-2021 pp.
 2. Розгляд та затвердження звіту Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури м. Києва за 2016-2021 pp.
 3. Розгляд та затвердження висновку Ревізійної комісії адвокатів міста Києва за 2016-2021 pp.
 4. Розгляд та затвердження висновку представника адвокатів міста Києва у складі Ради адвокатів України за 2016-2021 pp.
 5. Розгляд та затвердження висновку представника адвокатів міста Києва у складі Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури за 2016-2021 pp.
 6. Обрання Голови Ради адвокатів міста Києва.
 7. Визначення кількості та обрання членів Ради адвокатів міста Києва.
 8. Обрання Голови Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури м.Києва.
 9. Визначення кількості та обрання членів кваліфікаційної та дисциплінарної палат Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури м. Києва.
 10. Обрання Голови Ревізійної комісії адвокатів міста Києва.
 11. Визначення кількості та обрання членів Ревізійної комісії адвокатів  міста Києва.
 12. Обрання представника адвокатів міста Києва у складі Ради адвокатів України.
 13. Обрання представника адвокатів міста Києва у складі Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури.
 14. Затвердження штатного розпису і кошторису Ради адвокатів міста Києва.
 15. Затвердження штатного розпису і кошторису Кваліфікаційно- дисциплінарної комісії адвокатури м. Києва.
 16. Різне.