Рада адвокатів України прийняла рішення про підтвердження факту внесення даних про помічника адвоката до ЄРАУ

Про це йдеться у рішенні №33 “Про підтвердження факту внесення даних про помічника адвоката до Єдиного реєстру адвокатів України” від 19 травня 2023 року.

Рада адвокатів України, обговоривши звернення Голови Ради адвокатів Київської області Бойка П.А. No 0869/0/2.23 від 28 квітня 2023 року щодо внесення змін до додатку, затвердженого Положенням про організацію та порядок проходження стажування для отримання особою свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, розглянувши пропозицію Голови Ради адвокатів України Ізовітової Л.П. та заступника Голови Ради адвокатів України Гвоздія В.А. про можливість під час дії воєнного стану додаткового підтвердження факту внесення даних про помічника адвоката до Єдиного реєстру адвокатів України довідкою виданою Адміністратора бази даних ЄРАУ Другого рівня, керуючись статтями 55, 57 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», Положенням про Раду адвокатів України, Регламентом Ради адвокатів України, вирішила:

  • На час дії воєнного стану підтвердженням факту внесення даних про помічника адвоката до Єдиного реєстру адвокатів України може бути довідка, видана Адміністратором бази даних ЄРАУ Другого рівня на запит Голови ради адвокатів регіону.