Розгляд справи за звинуваченнями у фінансових махінаціях під час виплат порноакторці Трампом відклали до квітня

Розгляд справи стосовно колишнього президента США Дональда Трампа за звинуваченнями у фінансових махінаціях під час виплат порноакторці Стормі Деніелс, розпочнеться не раніше ніж у квітні після того, як 15 березня суддя надав 30-денну відстрочку через пізнє розкриття доказів колишньому президенту.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Суддя Нью-Йорка Хуан Мануель Мерчан погодився на відстрочку і призначив на 25 березня слухання, щоб вирішити, чи слід застосувати санкції до прокурорів, чи припинити справу після того, як адвокати Трампа поскаржилися, що лише нещодавно вони почали отримувати більше ніж 100 тисяч сторінок документів попереднього федерального розслідування в справі.

Рішення судді відкласти перший в історії кримінальний процес над колишнім президентом США розглядають як перемогу Трампа, який намагався уповільнити розгляд справи на тлі підготовки до президентських виборів, що пройдуть у США в листопаді 2024 року.

За даними слідства, перед виборами 2016 року Трамп через адвоката виплатив Стормі Деніелс 130 тисяч доларів, щоб вона мовчала про секс із ним. Виплата незаконною не була, але оформлено її було як плату Трампа адвокату за юридичні послуги. У штаті Нью-Йорк це вважається фальсифікацією звітності.

Адвокат Трампа Майкл Коен у 2018 році у справі фальсифікації отримав три роки в’язниці. Трампу, який обіймав тоді посаду президента, звинувачень не висували.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.