Щодо особливостей обміну даними між судом та учасником судового процесу

ДП ІСС “Електронний суд” пояснило особливості обміну даними між судом та учасником судового процесу.  

Перша частина

Електронні примірники документів по справах, які були створені в Автоматизованій системі документообігу суду (АСДС), та прикріплені до них скановані матеріали (файли), передаються до бази даних «Електронного суду» в автоматичному режимі за наступним маршрутом:   АСДС → Центральна база даних →Електронний суд.  

З комп’ютерної програми «Д-3» до електронного кабінету користувача Електронного суду передаються наступні типи електронних примірників документів по справі: 1) реєстраційна картка вхідного документу; 2) реєстраційна картка вхідної електронної пошти; 3) протоколи автоматизованого розподілу справи (повторного, визначення слідчого судді тощо); 4) судові рішення; 5) документи, що переведені до технологічного статусу «Оригінал»;  

Для електронних примірників документів, які створювались в АСДС за допомогою текстового редактора, при переведенні до технологічного статусу «Оригінал» формується відповідна HTML-форма. Така форма завантажується до відповідного файлового сховища, з якого відбувається її вивантаження при відкритті документу в електронному кабінеті. Таким чином, помилка «Документ у процесі завантаження…» може виникати внаслідок технічних недоліків у процесі вивантаження HTML-форми відповідного документу зі сховища або її відсутності в останньому.  

Друга частина

Для документів за типом «Реєстраційна картка вхідного документу» та «Реєстраційна картка вхідної електронної пошти» реалізовано їх збереження як у звичайному режимі, так і в режимі «Зберегти з відправкою до ЕС».  

У випадку збереження вказаних карток у звичайному режимі системою НЕ ФОРМУЄТЬСЯ HTML-форма останньої, а відтак, в електронному кабінеті такі картки не матимуть структурованого вигляду при її відкритті. Натомість, якщо до такої картки прикріплено більше одного файлу, то при їх відкритті буде відображатись перший прикріплений файл, а решта прикріплених файлів будуть доступні у підрозділі «Додатки» нижче відкритого документу, до якого вони були прикріплені.  

Таким чином, якщо вказані картки збережені у звичайному режимі та не містять жодного прикріпленого файлу, при їх відкритті в кабінеті буде відображатись повідомлення «Файли-додатки не прикріплено».  

У випадку збереження вказаних карток в режимі «Зберегти з відправкою до ЕС» системою СФОРМУЄТЬСЯ HTML-форма останньої, а, відтак, в ЕКЕС такі картки матимуть структурований вигляд при її відкритті.  

Важливо

Прикріплені матеріали (файли) до електронних примірників, у тому числі які мають сформовану HTML-форму, будуть доступні в кабінеті у підрозділі «Додатки» нижче вікна перегляду документу, до якого вони були прикріплені.  

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.