Слідчій СБУ у Львівській області отримав обвинувальний акт за фактом перевищення службових повноважень

За процесуального керівництва Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону до суду направлено обвинувальний акт стосовно слідчого в особливо важливих справах одного з відділень Управління СБУ у Львівській області за фактом перевищення службових повноважень (ч. 3 ст. 365 КК України).

Про це повідомляє прес-служба Державного бюро розслідувань.

Розслідуванням встановлено, що правоохоронець у січні 2019 року безпідставно передав громадянину понад 24 кг ювелірних виробів із золота та срібла вартістю понад 8,6 млн грн, які були вилучені у нього у листопаді 2018 року в Міжнародному аеропорту «Львів». При цьому слідчий достовірно знав, що ювелірні вироби є речовими доказами у кримінальному провадженні і на них накладено арешт ухвалою Галицького районного суду м. Львова.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося територіальним управлінням ДБР, розташованим у м. Львові, за оперативного супроводу співробітників представництва внутрішньої безпеки у Львівській області Головного управління внутрішньої безпеки СБУ.