Слідство відкрило матеріали розслідування справи за підозрами судді Приморського райсуду Одеси Лонського та адвоката Берестового

НАБУ та САП завершили розслідування справи за підозрою судді Приморського районного суду Одеси Іллі Лонського та адвоката Євгена Берестового у заволодінні частиною неправомірної вигоди шляхом обману та підбуренні до її надання іншому судді.

Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

“Прокурор САП ухвалив рішення про завершення досудового розслідування у справі стосовно судді Приморського районного суду м. Одеси та адвоката, підозрюваних у замаху на надання неправомірної вигоди судді за ухвалення позитивного рішення у справі щодо адміністративного правопорушення, а також заволодінні частиною неправомірної вигоди шляхом обману. На сьогодні детективам НАБУ надано доручення відкрити матеріали справи стороні захисту для ознайомлення», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 19 червня САП та НАБУ на одержанні 2000 доларів неправомірної вигоди викрили адвоката з Одеси. За версією слідства, адвокат вимагав кошти у військовослужбовця за начебто сприяння в ухваленні суддею Приморського райсуду Одеси позитивного рішення у справі.