Суд просять визнати протиправними дії заступника Голови ЦВК щодо внесення Президентові України подання про дострокове припинення повноважень шляхом звільнення з посади Віталія Греня

Суд просять визнати протиправними дії заступника Голови ЦВК щодо внесення Президентові України подання, датоване 7 травня 2021 року, про дострокове припинення повноважень шляхом звільнення з посади члена ЦВК  Віталія Греня. Відповідний позов надійшов до Окружного адміністративного суду міста Києва.

Про це повідомляє прес-служба ОАСК.

Також позивач – Віталій Грень просить ОАСК зобов’язати заступника голови ЦВК Віталія Плукаря письмово проінформувати Президента України про відсутність підстав для дострокового припинення повноважень шляхом звільнення його з посади члена Центральної виборчої комісії.

Наразі суд вирішує питання щодо відкриття провадження за даними адміністративним позовом.

Нагадаємо, раніше позивачем до ОАСК було подана заява про забезпечення позову до поданням самого позову, де позивач просив суд заборонити Голові ЦВК чи його заступнику вносити Президентові України подання про дострокове припинення повноважень шляхом звільнення його з посади члена ЦВК. Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив – повернути Віталію Грень заяву про забезпечення позову без розгляду, оскільки  суд дійшов висновку, що вона подана без додержання вимог статті 152 КАСУ.