Суд просять зупинити розпорядження КМУ про реорганізацію Донецького науково-дослідного інституту судових експертиз

Окружним адміністративним судом міста Києва зареєстровано позов до Кабінету Міністрів України та Міністерства юстиції України щодо реорганізації Донецького науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України.

Про це повідомляє прес-служба ОАСК.

Серед вимог позову – скасувати розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 січня 2021 року про реорганізацію Донецького науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України та відповідний Наказ Мін’юсту від 12 лютого 2021 року. Також позивач просить суд визнати протиправними дії Мін’юсту, який подав до КМУ проект розпорядження про реорганізацію вказаної установи шляхом приєднання її до Національного наукового центру «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М.С.Бокаріуса».

Разом із позовом до суду надійшла заява про його забезпечення, в якій позивач просить суд до набрання законної сили рішенням у справі зупинити дію зазначеного Розпорядження Уряду та Наказу Мін’юсту, а також заборонити проводити будь-які реєстраційні дії щодо відомостей про Донецький науково-дослідний інститут судових експертиз, що містяться в ЄДР.

Наразі судом вирішується питання наявності правових підстав для вжиття заходів забезпечення позову та відкриття провадження в адміністративній справі.

Нагадаємо, минулого тижня до ОАСК надійшов позов щодо оскарження реорганізації Національної академії державного управління при Президентові України.