Суд визнав необґрунтованими активи, що належать секретарю міської ради на Дніпропетровщині

19 січня 2024 року колегія суддів Вищого антикорупційного суду частково задовольнила позов прокурора САП про визнання необґрунтованим активів та стягнення їх у дохід держави з депутата однієї із місцевих рад Дніпропетровщини, який одночасно є секретарем міської ради.

Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

На підставі матеріалів НАЗК та доказів, самостійно отриманих прокурором у встановленому законом порядку, встановлено, що депутат міськради набув у власність необґрунтовані активи – житловий будинок та земельну ділянку під ним, що розташовані у м. Дніпро загальною вартістю 2,9 млн грн. Під час аналізу майнового стану та доходів з’ясовано, що частина грошових коштів, необхідних для набуття цих активів, у розмірі 2,258 млн грн не могла бути набута за рахунок законних доходів.

Зважаючи на виявлене, прокурор звернувся до суду з позовом про стягнення з депутата в дохід держави 2,258 млн грн, законність походження яких викликає обґрунтований сумнів.

За результатами розгляду позову суд частково задовольнив вимоги прокурора: визнав необґрунтованими частину активів, а саме житловий будинок та земельну ділянку у м. Дніпро, та постановив стягнути з відповідача 2 258 503 грн.

Рішення суду не набрало законної сили та може бути оскаржене протягом 30 днів з дня складання його повного тексту.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.