Суд залишив без змін покарання співробітникам СБУ, яких викрили на вимаганні 50 тис. доларів неправомірної вигоди

8 грудня 2023 року Апеляційна палата ВАКС залишила без змін покарання двом працівникам управління Служби безпеки України у Вінницькій області.

Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

За вироком суду О. Музикіна та В. Черняка визнано винуватими за ч. 4 ст. 368 та ч. 2 ст. 369-2 КК України, тобто у проханні надання 50 тис. доларів США неправомірної вигоди та фактичному отриманні частини цих коштів від представників підприємств приватного сектору за не перешкоджання у здійсненні господарської діяльності підконтрольних їм суб’єктів господарської діяльності, нездійснення тиску на їх діяльність, а також за вплив на прийняття рішення у кримінальному провадженні слідчим одного з управлінь Національної поліції в місті Києві.

На підставі ч. 5 ст. 74 КК України суд звільнив указаних осіб від покарання за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 369-2 КК, у звʼязку із закінченням строків давності. Разом з тим, загальне покарання залишено без змін – 8 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком 3 роки та з конфіскацією половини належного особам на праві власності майна.

На виконання вироку суд ухвалив взяти під варту указаних осіб.

Ухвала суду апеляційної інстанції набирає законної сили з моменту проголошення та може бути оскаржена в касаційному порядку до Верховного Суду протягом трьох місяців.

Аби першим отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.