Судді ВАКС настільки незалежні, що зобов’язують в ухвалах один одного надавати пояснення та докази поважності причин: Глотов проти Ткаченка

Про втручання у діяльність повідомив Олег Ткаченко, суддя Вищого антикорупційного суду. І в здійснення правосуддя втрутився не аби хто, а цілий суддя Апеляційної палати зазначеного суду Микола Глотов.

Повідомлення про втручання у діяльність судді щодо здійснення правосуддя опубліковано на сайті Вищої ради правосуддя.

27 червня до судді ВАКС Ткаченка надійшло клопотання про арешт майна, яке він розглянув 6 липня, а повний текст рішення через завантаженість виготовив 17 липня. Також, суддя зазначає, що з 10 по 14 липня перебував у відпустці.

І вже 12 липня вже суддя Апеляційної палати цього ж суду Микола Глотов відкриває апеляційне провадження та зобов’язує суддю Олега Ткаченка:

“Зобов’язати слідчого суддю Вищого антикорупційного суду Ткаченка Олега Володимировича надати до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду не пізніше як до 12 год 00 хв 18 липня 2023 року письмові пояснення з доказами, які засвідчують наявність поважних причин, у зв’язку з якими дату складення та проголошення повного тексту оскаржуваної ухвали ним визначено поза межами передбаченого ч. 2 ст. 376 КПК п’ятидобового строку».