Суддя Богдан Львов заявив, що журналісти “Схем” чомусь у своєму розслідуванні обрізали рядок: документи фейкові

Голова Касаційного господарського суду у складі Верховного суду Богдан Львов заявив, що документи, які доводять його російське громадянство є підробними та дає зрозуміти, що журналісти брали участь в обрізанні документів.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“Дорогі друзі, я продовжую серію доказів того, що історія про мій російський паспорт – чистий фейк, причому на основі підроблених документів.

Зверніть увагу на заяву про видачу мені російського паспорта. У ній написано, що я нібито отримав паспорт серії 4598 з номером 589684. Внизу стоїть дата видачі 24.08.1999. А тепер, зверніть увагу на другий документ, в якому зазначено, що паспорт із цією серією та номером недійсний від 09.12.1998.

Говорячи простою мовою, я якимось дивним чином, на думку журналістів програми «Схеми», 99-го року отримав на руки паспорт, який став недійсним ще 98-го. А тепер – найцікавіше: журналісти «Схем», чомусь у своєму розслідуванні обрізали рядок документа, який показував цю нестиковку. Як ви вважаєте, навіщо вони це зробили? І чи це випадковість?”, написав суддя Львов.