Суддя Львов вважає, що дані в офіційних базах рф з’явились для дискредитації його та судової влади в цілому: заяви в СБУ та ДБР

Богдан Львов, суддя Верховного суду, голова Касаційного господарського суду у складі ВС звернувся до Служби безпеки України та Державного бюро розслідувань з вимогою розслідувати факти дискредитаційного його як представника судової влади в Україні.

Заяви суддя Львов оприлюднив на своїй сторінці у Facebook.

“Розуміючи державний та громадський інтерес до цього питання, наявність у певного кола осіб сумнівів щодо можливого впливу цих фактів на здійснення мною судочинства, прошу правоохоронні органи здійснити належну перевірку щодо заявлених мною фактів.

Вважаю, що дані документи з’явились в державницьких електронних базах рф з метою дискредитації мене як судді, голови Касаційного господарського суду у складі ВС, як представника судової гілки влади в Україні та дискредитації Верховного суду як органу судової влади в цілому. Нібито наявність у мене громадянства рф в умовах війни з рф позитивно слугує ворогу, оскільки цей факт може дестабілізувати роботу суддів, судової системи, підірвати довіру до системи господарських суддів в Україні. Саме тому причини появи та розміщення цієї недостовірної інформації повинні бути встановлені”, йдеться у заяві до Служби безпеки України.