Суддя Матвєєва розповіла представникам судової влади про її затримання бойовиками при спробі евакуації

Голова Верховного Суду Всеволод Князєв і Голова Державної судової адміністрації України Олексій Сальніков зустрілися із суддею Іллічівського районного суду м. Маріуполя Юлією Матвєєвою, яку 17 жовтня 2022 року було звільнено з російського полону в результаті чергового обміну полоненими між Україною та рф.

Про це повідомляє Судова влада.

Всеволод Князєв подякував колезі за виявлену мужність, витримку та вірність присязі судді. Він також наголосив, що важливим завданням є повернення з полону всіх українських бранців, зокрема і чоловіка Юлії Матвєєвої.

Юлія Матвєєва розповіла про затримання її разом із сімʼєю 19 березня бойовиками «днр» при спробі евакуації, про жахливі умови перебування в полоні, про реабілітацію, яку проходить після звільнення, і про плани на майбутнє – найскоріше повернення чоловіка з полону та про бажання найближчим часом повернутися до здійснення правосуддя.

Також суддя Юлія Матвєєва висловила вдячність Голові ВС та всім, хто опікувався питанням звільнення полонених, за активне сприяння в її поверненні з полону.