Суддя Нью-Йорку заявив, що в 10-й раз оштрафує Трампа за неповагу до суду, і попередив, що може ув’язнити його за будь-які подальші порушення

Колишній президент США Дональд Трамп вкотре порушив наказ суду про заборону коментувати судовий процес про підкуп порнозірки, тому суддя пригрозив йому ув’язненням

Про це повідомляє Reuters.

Суддя в Нью-Йорку заявив, що в 10-й раз оштрафує Трампа за неповагу до суду та порушення наказу про мовчання, і попередив, що розгляне можливість ув’язнити його за будь-які подальші порушення.

Суддя Хуан Мерчан зазначив, що дев’ять попередніх штрафів у розмірі 1 тисячі доларів кожен, які він наклав, не стримують Трампа від порушення наказу про заборону публічних коментарів про присяжних, свідків і сім’ї судді та прокурорів. Суддя заявив, що вважає тюремне ув’язнення “справді останнім засобом” з багатьох причин, включаючи зрив судового процесу, політичні наслідки ув’язнення кандидата в президенти перед виборами та надзвичайні проблеми безпеки, пов’язані з ув’язненням колишнього президента з довічною таємницею. 

“Я не хочу запроваджувати тюремне ув’язнення і зробив усе можливе, щоб уникнути цього. Але я це зроблю, якщо буде потрібно”, — проголосив суддя.

Закон дозволяє штрафувати до 1000 доларів США або застосовувати тюремне ув’язнення до 30 днів за порушення судового розпорядження.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.