Апеляційний суд Нью-Йорку відмовився відкласти судовий розгляд у справі проти Трампа про “приховані кошти” для впливу на вибори

Апеляційний суд у Нью-Йорку у понеділок відхилив клопотання адвокатів Трампа щодо відкладання судового розгляду у справі про “приховані кошти” для впливу на вибори через місце його проведення.

Про це повідомляє The Hill.

На позачерговому засіданні адвокати Трампа намагалися переконати суддю, що Манхеттен, де сильна підтримка Демократичної партії – неналежне місце для розгляду справи Трампа. Натомість вони пропонували перенести суд в округ Стейтен-Айлед, єдиний у Нью-Йорку, де Трамп переміг у 2020 і 2016 роках. 

Суддя Лізбет Гонзалес за підсумками розгляду відхилила клопотання.

Також адвокати Трампа намагаються оскаржити накладену на Трампа заборону висловлюватись щодо свідків прокурорів і сім’ї судді Мерчана. Також Трамп хоче домогтися відводу судді, посилаючись на нібито конфлікт інтересів: його донька працює у консалтинговій фірмі, яка обслуговувала передвиборчу кампанію Джо Байдена у 2020 році.

Даний судовий розгляд має стати першим судом у кримінальній справі щодо Трампа та будь-якого президента США. 

Судовий розгляд справи мав початися ще 25 березня, але відклався – адвокати експрезидента домоглись 30-денної відстрочки, поскаржившись на брак часу для вивчення всіх матеріалів.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.