Суддя пішла на лікарняний, мама підозрюваних – у відпустку, а прокуратура оскаржила вирок суду щодо сексуального насильства стосовно неповнолітньої

Суддя Воловецького районного суду, яка винесла вирок щодо сексуального насильства над 14-річною дівчиною, пішла на лікарняний.

Про це Суспільному повідомив суддя-спікер Воловецького районного суду Северин Павлюк.

“Мама двох підсудних, яка працює бухгалтером у сільраді у Верхніх Воротах, пішла 27 березня у відпустку. Про це Суспільному повідомила працівниця сільради. Свого імені жінка не назвала”, – йдеться у статті.

Підлітки, обвинувачені за насильство над неповнолітньою, школу не відвідували. Вони перебували під домашнім арештом, — написав у своєму Telegram-каналі голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

В той же час, Закарпатська обласна прокуратура подала апеляційну скаргу з вимогою скасувати вирок Воловецького районного суду Закарпатської області та ухвалити новий вирок судом апеляційної інстанції.

Нагадаємо, 16 березня 2023 згаданий суд ухвалив вирок у кримінальному провадженні щодо трьох неповнолітніх осіб за фактом вчинення сексуального насильства стосовно неповнолітньої. Наразі вирок, згідно з вимогами кримінального процесуального кодексу, не набрав законної сили.