Суддя Придніпровського райсуду Черкас Позарецька звернулася у ВРП з повідомленням про втручання в діяльність з боку активістів

Суддя Придніпровського районного суду міста Черкаси Світлана Позарецька звернулася у Вищу раду правосуддя з повідомленням про втручання в діяльність судді при здійсненні правосуддя.

Про це повідомляє ВРП.

Як зазначила суддя, у неї в провадженні знаходиться цивільна справа за позовом про застосування наслідків недійсності нікчемного правочину.

У судовому засіданні 26 вересня 2023 року місцевий громадський діяч, який відвідує судові засідання у зазначеній справі, викликав в судове засідання наряд поліції.

За інформацією Світлани Позарецької активіст повідомив поліцейським, які зайшли в зал судового засідання, що суддя скоїла злочин – нібито під час судового засідання вимагала у учасників процесу надати їй неправомірну вигоду, і що є навіть свідки дій судді.

Наряд поліції на судовому засіданні

Також суддя повідомила, що громадський діяч створював перешкоди у проведенні розгляду справи, фактично намагаючись зірвати судове засідання. Тепер оцінку подіям в Придніпровському районному суді міста Черкаси має надати Вища рада правосуддя.

Активісти, про яких йде мова, – це Олег Лисак та його мама Світлана Лисак. Нині в Придніпровському суді Черкас слухається справа щодо будівлі, яку придбали Лисаки у банка-банкрута.