Вирішити питання без дослідження доказів, щоб клієнту було добре: суддя повідомив про втручання у його діяльність адвокатом

Суддя Іванківського районного суду Київської області Олексій Гончарук звернувся до Вищої ради правосуддя та Офіс Генерального прокурора з повідомленням про втручання у діяльність судді.

У ньому він зазначив, що у його провадженні знаходиться справа про вчинення правопорушення за ч. 1 ст. 130 – керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння – Кодексу про адміністративні правопорушення.

Під час розгляду відповідного протоколу адвокат громадянина, який притягається до адміністративної відповідальності, за словами Олексія Гончарука, запропонував судді «вирішити питання без дослідження доказів, щоб клієнту було добре».

Суддя Гончарук розцінив дії адвоката як провокацію неправомірної вигоди, тобто створення обставин і умов, що зумовлюють пропонування або одержання хабара з подальшим викриттям того, хто дав або взяв хабар.

Суддя зазначив, що дії адвоката підпадають під ст. 370 – провокація підкупу – Кримінального кодексу України.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.