Суддю Верховного Суду Тетяну Анцупову звільнили за власним бажанням

Рішенням Вищої ради правосуддя від 9 лютого 2023 року Тетяну Олександрівну Анцупову звільнено з посади судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду у зв’язку з поданням заяви про звільнення за власним бажанням.

Про це повідомляє Судова влада.

Професійна кар’єра Тетяни Анцупової розпочалася після закінчення у 1999 році Одеської державної юридичної академії (нині – Національний університет «Одеська юридична академія»). До 2002 року вона працювала на посаді асистента кафедри господарського та міжнародного права, політології та права Одеського національного політехнічного університету, у 2002–2004 роках – старшим викладачем кафедри політології та права цього університету.

З 2004 по 2013 рік Тетяна Анцупова – доцент кафедри права Європейського Союзу та порівняльного правознавства, докторант Одеської національної юридичної академії, з 2013 по 2014 рік – провідний науковий співробітник науково-дослідної частини цього університету. Упродовж 2014–2017 років була завідувачем, професором кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Міжнародного гуманітарного університету.

Тетяна Анцупова є доктором юридичних наук, професором.

Указом Президента України від 10 листопада 2017 року її було призначено на посаду судді Верховного Суду у Касаційний адміністративний суд. У травні 2019 року Тетяну Анцупову обрано суддею Великої Палати ВС, а в травні 2022 року – переобрано суддею ВП ВС на другий строк. У 2022 році увійшла до фінального списку переможців конкурсу на посаду судді ЄСПЛ від України.