Судитимуть ексзаступника прокурора Львівської області у розтраті 1,2 млн грн та зловживанні службовим становищем: ч. 5 ст. 191 КК та ч.2 ст. 364 КК

НАБУ і САП скерували до суду справу за обвинуваченням колишнього заступника прокурора Львівської області у розтраті 1,2 млн грн та зловживанні службовим становищем, яке завдало шкоди державі на майже пів мільйона гривень.

Дії експосадовця кваліфіковані за ч. 5 ст. 191 КК та ч.2 ст. 364 КК України.

Про це повідомляє Національне антикорупційне бюро України.

За даними слідства, восени 2015 року обвинувачений (на той момент обіймав посаду заступника прокурора Львівської області) надав незаконну вказівку підлеглому штучно створити передумови для перерахування понад 1,2 млн грн приватній компанії нібито як оплату заборгованості за виконані ремонті роботи в приміщеннях прокуратури Львівської області.

Як з’ясувало слідство, експосадовець знав, що ремонті роботи того року цією підрядною організацією не проводились і заборгованості у понад 1,2 млн грн перед приватною компанією прокуратура не мала. Він організував підробку актів виконаних робіт та накладних, вказавши, що, нібито, ремонтні роботи фактично проводились у 2015 році, таким чином забезпечивши незаконне перерахування коштів підрядній організації.

До того ж, НАБУ і САП встановили, що у листопаді-грудні 2015 року обвинувачений організував закупівлі офісного паперу для потреб прокуратури без тендеру і за завищеними цінами. Внаслідок цього прокуратура переплатила понад 417 тис. грн, що підтверджено висновками експертизи.