Суспільство хоче бачити прокуратуру чесною, незалежною та ефективною: генеральна прокурорка Венедіктова

У рамках візиту Генеральної прокурорки Ірини Венедіктової у Страсбург відбулась зустріч із Генеральною секретаркою Ради Європи Марією Пейчинович-Бурич.

Про це повідомляє прес-служба Офісу Генерального прокурора.

Були обговорено так звані досягнення у реформі прокуратури, зокрема щодо кадрового перезавантаження та відновлення органів прокурорського самоврядування, а також закладення підвалин для початку роботи відповідного органу, що здійснює дисциплінарне провадження щодо прокурорів.

«Офісом Генерального прокурора спільно з міжнародними партнерами, зокрема за підтримки Ради Європи, розроблено проєкт нового Кодексу професійної етики та поведінки прокурорів та інші важливі документи, а також проводиться робота над удосконаленням дисциплінарної процедури. Це репутаційний дороговказ для прокурорів. Також ми докладаємо максимум зусиль для забезпечення як інституційної незалежності прокуратури, так і незалежності й самостійності кожного прокурора. Суспільство хоче бачити прокуратуру чесною, незалежною та ефективною, довіра людей – це запорука успіху. Українська прокуратура відкрита до співпраці та перейняття досвіду. Інституція європейського зразка – амбітна ціль, до якої ми вже впевнено крокуємо», – поділилась Генеральна прокурорка.