Техаському адвокату заборонили працювати в штаті Луїзіана на один рік

Адвокату з Техасу заборонено просити допуск до здійснення адвокатської практики у штаті Луїзіани більше ніж на рік після того, як він подав клопотання у судовій справі Луїзіани, без допуску від адвокатури штату Луїзіани.

Про це пише Bloomberg Law.

Тревіс Мітчелл Хілл, який має ліцензію на практику у Техасі, але не в Луїзіані, подав клопотання про передачу справи з штату Луїзіани до Техасу в квітні 2020 року. Згодом він отримав листа від внутрішнього комісара судового окружного суду і визнав, що не є членом адвокатури Луїзіани.

Чиновник в свою чергу, звернувся до Хілла з дисциплінарною скаргою, і Хілл відповів, що хоче щоб справу розглядали у Техасі. 16 листопада 2020 року Офіс дисциплінарної ради надіслав офіційні звинувачення, на які Хілл не відповів.

Дисциплінарна комісія встановила, що Хілл свідомо порушив Правила професійної поведінки, офіційно з’явившись у судовому процесі в Луїзіані, не отримавши тимчасовий допуск. Рада рекомендувала заборонити Хіллу на один рік у допуску до адвокатури Луїзіани, що позбавляє його права практикувати у штаті.

Верховний суд Луїзіани погодився з цим висновком, заявивши, що судова практика підтримує таку санкцію.