The Law Society of Ireland та The Legal Services Regulatory Authority вивчають питання визнання кваліфікації українських адвокатів

Департамент юстиції Ірландії, Правниче товариство (The Law Society of Ireland) та Установа з питань регулювання діяльності в сфері надання юридичних послуг (The Legal Services Regulatory Authority) вивчають питання визнання професійної кваліфікації українських адвокатів.

Цей процес раніше ініціювала Національна асоціація адвокатів України,

Про це повідомляє НААУ.

Зокрема, було розроблено план дій для визнання професійної кваліфікації українських адвокатів та отримання ними доступу до ринку праці в Ірландії.

10 травня відбулося обговорення цього плану на робочій зустрічі, участь у якій взяли заступник голови РАУ Валентин Гвоздій, суддя Верховного суду Ірландії Річарс Хамфріс, член Колегії адвокатів Ірландії Анна Базарчіна, а також представник Асоціації українських адвокатів у Ірландії Василь Селіфонов.

Враховуючи успішний досвід НААУ у питанні визнання професійної кваліфікації українських адвокатів в Англії та Уельсі, де українські адвокати вже отримали певні спрощення під час складання частини іспитів, існує висока ймовірність реалізації домовленостей щодо запровадження спрощених умов доступу до ринку праці і в Ірландії, прогнозують в НААУ.

За даними Асоціації українських адвокатів у Ірландії, сьогодні в країні проживає понад 60 українських адвокатів-переселенців, які шукають можливості для працевлаштування.