Турецькі адвокати підтримуватимуть українських колег, які тимчасово мешкають на території Туреччини: Ерінч

16 січня 2023 року відбулась зустріч Представника НААУ в Турецькій Республіці (м. Анкара) Галини Козіної з Головою адвокатури Турецької Республіки (TBB) Ерінчем Сагканом.

Про це повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

Пан Ерінч подякував адвокатам України за дружність та висловив готовність співпрацювати між адвокатурами України та Туреччини. Він озвучив побажання особисто познайомитись з Головою НААУ, РАУ Лідією Ізовітовою та підписати меморандум про співпрацю.

Представники адвокатур двох країн обговорили перспективи співробітництва, зокрема, щодо обміну досвідом між українськими та турецькими адвокатами, створення сумісних міжнародних форумів тощо.

У важкі часи для України Пан Ерінч висловив готовність адвокатури Туреччини надавати матеріальну та моральну підтримку, а також безоплатну правову допомогу українським громадянам, які вимушено переїхали до Турецької Республіці через військову агресію росії проти України.

Також він запевнив у готовності турецьких адвокатів підтримувати українських колег, які тимчасово мешкають на території Туреччини.