Ты п*здуй в свою страну, ж*довский выпердок, и там порядки наводи: партнер Arzinger Сергій Шкляр

У кінці січня голова Українського єврейського комітету Олександр Долинський опублікував скріни переписки Олександра із партнером Arzinger Сергієм Шкляром. На цих скрінах Шкляр начебто у відповідь на прохання Олександра дати рекомендацію для СЕО Клубу каже йому:

  • “Ж*дов, нинеров и псов мы не берем”,
  • “Я один из основателей и собственников клуба. […] И нлавный идеолог. Как Гиммлер” і
  • “Ты п*здуй в свою страну, ж*довский выпердок, и там порядки наводи”.
Скріншоти зі сторінки eduard.dolinsky у Facebook

Майже одразу після публікації СЕО Клуб опублікував заяву, якою засудив мову ненависті та прояви ксенофобії, і повідомив, що Збори співвласників Клубу наполягли на виході члена Клубу зі спільноти та задовольнили його заяву про це.

Про це повідомляє Спілка мертвих юристів.

У ФБ профілі Олександра вказано, що він є СЕО компанії InLex Partners, у профілях у LinkedIn, то doctor Serhiy Shkliar і Alex Zhyvago однокурсники; у 93-98 роках вони вчилися на одному курсі в інституті міжнародних відносин у КНУ Шевченка.

Олександр звернувся до голови Українського єврейського комітету Олександра Долинського із доволі довгою заявою, яка є у розпорядженні редакції і це саме із неї ми взяли всі описані вище обставини. У заяві Олександр попросив поширити інформацію про висловлювання Шкляра у ЗМІ ті соціальних мережах, звернутися до різноманітних органів та установ, у які входить Шкляр – Науково-консультативна Рада Верховного суду, Національної ради реформ, та інших, а ще попросив підтримати його скаргу до КДКА м. Києва щодо позбавлення права на адвокатську діяльність Шкляра за порушення Правил адвокатської етики.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.