У Дубінського проходять обшуки: СБУ і ДБР підозрюють у використанні ГО для внесення “потрібних людей” у систему “Шлях”

1 листопада правоохоронці провели низку обшуків у народного депутата Олександра Дубінського та ніби його спільників.

Цю інформацію підтвердив сам Дубінський у своєму відеозверненні у Телеграм.

№ Службі безпеки України повідомили, що СБУ та ДБР проводять обшуки у спільників народного депутата, який організував схему для “ухилянтів”.

“Служба безпеки та ДБР проводять обшуки у спільників народного депутата України, який причетний до схеми незаконного виїзду за кордон чоловіків призовного віку. За даними слідства, нардеп організував протиправний механізм і використовував підконтрольну громадську організацію, щоб через неї вносити “потрібних людей” у систему “Шлях” нібито як волонтерів”, — йдеться у повідомленні.

Задокументовано, що таким чином йому вдалося нелегально переправити за кордон рідного брата своєї цивільної дружини.

За наявними даними, частину документів, необхідних для втечі “клієнтів” за межі України, нардеп зберігав у свого колишнього помічника — депутата Київської обласної ради 8-го скликання, а також у свого близького родича.

“Наразі правоохоронці проводять комплексні заходи для притягнення до відповідальності організатора та учасників цього злочину”, — зазначили в СБУ.

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 15 та ч. 2 ст. 332 – незаконне переправлення осіб через державний кордон України- Кримінального кодексу України, тривають обшуки за місцями роботи і проживання фігурантів схеми. Серед адрес проведення слідчих дій — офіс громадської організації, де розташована приймальня нардепа.

Зазначається, що триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину і притягнення винних до відповідальності. Санкція статті передбачає покарання до 7 років тюрми.

Після цього сам нардеп оприлюднив коментар у Телеграм, у якому фактично підтвердив обшуки. Він заявив, що у ЗМІ повідомили про обшуки. Також він додав, що не має довіри до президента Зеленського. Дубінський заявив, що обшуки потрібно проводити не у нього.