У суді оскаржують реєстрацію офшорної компанії Fishing Company S.A.

Окружним адміністративним судом міста Києва зареєстровано позов ГО «Правниче партнерство  України» до Офісу Президента України, Ради національної безпеки і оборони України, Кабінету Міністрів України, Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, Державного агентства меліорації та рибного господарства України, Міністерства аграрної політики та продовольства України та Міністра Романа Лещенка.

Про це повідомляє прес-служба суду.

Серед вимог позову – визнати протиправною та скасувати реєстрацію «Fishing Company S.A.», що зареєстрована 04.09.1997р. на Британських Віргінських островах.

Позивач, окрім іншого, просить суд  визнати протиправною бездіяльність:

  • – Офісу Президента України щодо не зупинення дії розпорядження Кабінету Міністрів України від 20.08.1997 №460-р. про створення Держкомрибгоспом державної риболовецької компанії «Fishing Company S.A.»;
  • – Кабінету Міністрів України та Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо не скасування вказаного розпорядження;
  • – Мінагрополітики та Міністра Романа Лещенка щодо не порушення перед Кабінетом Міністрів України питання про скасування вказаного розпорядження;
  • – РНБО щодо невнесення Президентові України пропозиції про зупинення вказаного розпорядження, а також не здійснення координації та контролю щодо законності існування, діяльності та реєстрації компанії «Fishing Company S.A.».

Також позивач просить суд визнати протиправними дії Держкомрибгоспу щодо реєстрації такої компанії в офшорній зоні на Британських Віргінських островах у зв’язку із невідповідністю  положенням Конституції України та Закону України «Про підприємства», а також зобов’язати Держкомрибгосп вчинити дії по скасуванню реєстрації вказаної компанії.

Наразі суд вирішує питання відкриття провадження в адміністративній справі за вказаним позовом.