У Воронезькій області адвокат підробила рішення суду: 2 роки умовно із позбавленням права займатися адвокатською діяльністю протягом 3 років

У Воронезькій області винесено вирок адвокату обласної колегії адвокатів 42-річній Ірині Тупіковій, яка виготовила фальшиву копію рішення суду після програшу спору про розподіл майна між колишнім подружжям.

Про це пише Legal.Report.

Вона визнана винною у шахрайстві із заподіянням значної шкоди (ч. 2 ст. 159 КК РФ).

Як випливає з матеріалів справи, у квітні 2018 року до Тупикової звернулася 44-річна місцева мешканка, яка попросила представити її інтереси у цивільній справі щодо поділу спільно майна з колишнім чоловіком. Жінка мала намір позбавити екс-чоловіка права на квартиру. Адвокат сказала, що може вплинути на рішення суду за 150 тисяч рублів. У серпні 2018 року довірителька заплатила Тупиковий аванс у 50 тис., пообіцявши віддати суму після розгляду справи.

У жовтні 2018 року суд ухвалив рішення не на користь колишньої дружини. Однак Тупікова, яка була присутня на засіданні, повідомила клієнтці інформацію про інше. Після цього адвокат самостійно виготовила і передала довірительці фальшиву копію рішення суду і отримала частину винагороди.

Підробка розкрилася лише цього року, під час розгляду позову колишнього чоловіка про виселення зі спірної квартири довірительки Тупикової. Ошукана жінка звернулася до правоохоронних органів. Під час слідства адвокат зізналася у скоєному, повідомили у регіональному Слідчому управлінні.

Залізничний районний суд Воронежа призначив Тупіковій 2 роки умовно із позбавленням права займатися адвокатською діяльністю протягом 3 років. Вирок поки не набрав законної сили.