Українка, яка померла від пострілу Алека Болдуїна була дружиною адвоката юридичної фірми Latham & Watkins

Чоловік Галини Хатчінс, українсько-американської кінооператорки, смертельно застреленої голлівудським актором Алеком Болдуїном, є корпоративним юристом в офісі Latham & Watkins в Лос-Анджелесі.

Про це пише Lawyer Monthly.

Метт Хатчінс приєднався до Latham & Watkins цього року як партнер, раніше працюючи внутрішнім юристом у розважальній компанії та практикував у Kirkland & Ellis і Skadden.

Метт Хатчінс у своєму Twitter написав: «Галина надихнула нас усіх своєю пристрастю та баченням, а її спадщина надто значуща, щоб її можна було описати словами. Наші втрати величезні ».

42 -річна Галина Хатчінс була вбита, коли Болдуїн вистрілив з вогнепальної зброї на знімальному майданчику майбутнього фільму “Іржа” у Нью -Мексико. Постраждав і режисер фільму Джоел Соуза. Департамент шерифу Санта -Фе заявив, що розслідує інцидент.

У п’ятницю Болдуїн написав у соцмережах, що він знаходиться у шоці. Він сказав: «Моє серце розривається за її чоловіка, їхнього сина та всіх, хто знав і любив Галину».

Галина Хатчінс виросла на радянській військовій базі на Полярному колі і колись працювала репортером -розслідувачем у Європі. У 2015 році закінчила Американський інститут кіно, а в 2019 році була названа однією з нових зірок американського кінематографу.