Українська адвокатура багато в чому вдячна японським колегам за допомогу та підтримку в часи війни: Валентин Гвоздій

Національна асоціація адвокатів України розширює міжнародні зв’язки. Заступник голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій днями відвідав Японію, де зустрічався з керівництвом Japan Federation of Bar Associations (JFBA) та представниками юридичних фірм.

Візит організований за підтримки Світового Банку, повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

На зустрічі, у якій взяли участь 5 віцепрезидентів JFBA, які також є керівниками регіональних рад адвокатів, Валентин Гвоздій презентував історію становлення НААУ, розповів про діяльність українського інституту адвокатури під час війни, а також вручив символічні подарунки – дитячі малюнки, які були тепло сприйняті японськими колегами.

«Українська адвокатура багато в чому вдячна японським колегам за допомогу та підтримку в часи війни. НААУ прагне до посилення цього співробітництва, і вважає цей візит першим кроком на шляху до стійких партнерських відносин між адвокатами України та Японії, – зауважив заступник голови НААУ, РАУ. – Ми цінуємо високий рівень прийому, який було забезпечено під час візиту. Це відкриває нові перспективи для співпраці та дружби між адвокатами України та Японії. Ми є відкритими для обговорення цікавих проектів та щиро сподіваємося на продовження співпраці в майбутньому».

Також в ході візиту В.Гвоздій провів переговори з представниками Japan Chamber of Commerce and Industry та Tokyo Chamber of Commerce and Industry. У рамках цих заходів сторони обговорили можливості взаємодії та співпраці у майбутньому, особливо в контексті планування реконструкції України після війни. У продовження цього напряму НААУ планує розробити та провести для японського бізнесу вебінари, залучивши кращі юридичні фірми, які працюють в сфері бізнесу. Це забезпечить надання висококваліфікованої правової допомоги японським компаніям в Україні.

В рамках інформування світової спільноти про ситуацію в Україні додатково відбулася зустріч з відомим японським телеведучим Yui Hideki та його продюсером Yamaguchi Daisuke на телеканалі NHK.