Українська адвокатура має багату історію і користується великою повагою не лише в Україні, але й за її межами: перший заступник голови Хмельницької ОДА Сергій Тюрін

У місті Кам’янець-Подільський розпочалося засідання Ради адвокатів України, яке триватиме 2 і 3 липня.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

У засіданні бере участь перший заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Сергій Тюрін. Він передав членам засідання привітання від голови Хмельницької обласної державної адміністрації Сергія Гамалія.

У своєму виступі Сергій Тюрін зазначив, що українська адвокатура має багату історію і користується великою повагою не лише в Україні, але й за її межами.

«Сьогодні Національна асоціація адвокатів України, як самоврядна організація, очевидно є певним флагманом не тільки на теренах колишнього СНД, але й за його межами», – наголосив він.

Сергій Тюрін додав, що це багато чому обумовлено прогресивним характером Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

Разом з тим він зазначив, що робота над вдосконаленням законодавства продовжується. Зокрема, Стратегія розвитку системи правосуддя та конституційного судочинства на 2021-2023 роки, затверджена Указом Президента, має низку пропозицій удосконалення інституту адвокатури в Україні, в тому числі, розширення можливостей доступу до державних реєстрів та баз даних при здійсненні адвокатської діяльності, а також посилення гарантій адвокатської діяльності.