Українська адвокатура поглиблює співпрацю з Правничим співтовариством Англії та Уельсу і Асоціацією адвокатів Чехії

Під час щорічної конференції Міжнародної асоціації юристів (ІВА) в Маямі (США) відбулась робоча зустріч заступника Голови Національної асоціації адвокатів України Валентина Гвоздія з новообраним президентом Правничого співтовариства Англії та Уельсу Лубна Шуя та Президентом Асоціації адвокатів Чехії Робертом Немецом.

Про це повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

Предметом переговорів стала подальша співпраця асоціацій в частині надання доступу до ринку юридичних послуг у Великої Британії та Чехії українським адвокатам.

Так, 26 вересня 2022 року у Лондоні пройшов ярмарок вакансій, організований та проведений Правничим співтовариством Англії та Уельсу (Law Society of England and Wales) спільно з Національною асоціацією адвокатів України. Захід дав змогу українським адвокатам зустрітися з  представниками юридичних фірм та департаментів, навчальних закладів та шкіл англійської мови, дізнатися більше про доступні для них вакансії та ініціативи. Він став чудовою можливістю налагодити корисні зв’язки з широким колом організацій юридичної галузі. Під час зустрічі було домовлено повторно провести такий захід в майбутньому.

У свою чергу, адвокати Чехії надають значну благодійну допомогу постраждалим від війни українським адвокатам. Також вони продовжуватимуть всіляко сприяти в отриманні нашими колегами статусу адвоката іноземної держави в Чехії.