Ув’язненим Хмельницького СІЗО, які організували онлайн-сходку для затвердження плану дестабілізації, повідомлено про підозри

За процесуального керівництва Хмельницької обласної прокуратури повідомлено про підозру чотирьом ув’язненим СІЗО.

Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

Так званому «смотрящому» за установою інкриміновано встановлення й поширення злочинного впливу та участь у злочинному зібранні (ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 255-2 КК України), іншим трьом в’язням – організацію сходки та участь у ній (ч. 1 ст. 255-2 КК України).

За даними слідства, підозрювані організували «онлайн-сходку» у Хмельницькому СІЗО, аби наділити одного з ув’язнених більш ширшими «повноваженнями» на зміну попереднику.

За результатами «зустрічі» вирішили ряд фінансових питань, розподілили сфери впливу та розробили план дестабілізації обстановки в слідчому ізоляторі для забезпечення безперешкодного переміщення уповноважених «смотрящих» осіб, вирішення спорів між ув’язненими у інших камерах відповідно до «злодійських традицій».

Досудове розслідування – слідче управління ГУНП в області, оперативний супровід – співробітники Управління стратегічних розслідувань в Хмельницькій області ДСР Нацполіції України.