Увімкнений мікрофон зафіксував суддю, який висловлював “сексистські” зауваження щодо адвоката

Чиказького суддю звинуватили в сексистських коментарях щодо нью-йоркського адвоката, яка була представником Білла Косбі.

Про це пише The New York Post.

Суддя округу Кук Вільям Рейнс, схоже, вважав, що відео та звукозапис в його суді вимкнені, під час його зневажливих коментарів про Дженніфер Бонджан, повідомляє WGN News.

«Ти бачив, як вона збожеволіла, зняла окуляри, пальці в волосся… Це божевілля», — згадала Бонджан, коли почула, як суддя запитав прокурора.

«Ти можеш уявити, що ти щодня прокидаєшся біля неї? Боже мій!” Повідомляє The Chicago Sun-Times, посилаючись на стенограму суду.

Як повідомляється, помічник прокурора штату Сьюзі Букаро тоді сказав: «У моєму житті було б багато чого не так, якби я прокидався поруч із нею щодня».

Суддя додав: «Я не міг би розбачити цього, якби ви мені навіть заплатили».

Бонджан, яка брала участь у багатьох резонансних справах, прокоментувала WGN, що образливі коментарі судді виникли «з нізвідки і без видимої причини».

Її помічнику вдалося отримати стенограму, і в четвер інший суддя затвердив клопотання Бонджан про вивантаження і збереження відео, повідомляє Sun-Times.

Бонджан сказала, що має намір подати скаргу до Ради судових розслідувань через «сексистські та образливі» коментарі.

«Він не повинен керувати такими важливими інституціями, як кримінальний суд, де життя людей висить на волосині», — сказала вона WGN.

Прес-секретар прокуратури назвала «неприйнятними» коментарі прокурорів, які потрапили у запис.

«Їхні дії погано відображаються на роботі нашого офісу та всієї системи кримінального правосуддя. Прокурор штату Кім Фокс розмовляв безпосередньо з обома, і, що стосується кадрових питань, це буде належним чином вирішено», – йдеться в заяві.

Прес-секретар головного судді округу Кук Тіма Еванса повідомила, що наступного тижня він проведе засідання виконавчого комітету окружного суду, щоб обговорити коментарі судді Рейнса, який був відсторонений від першої справи.