В антибулінгових навчальних курсах за дворічний період реалізації проекту підвищення кваліфікації пройшли понад 1000 осіб: керівниця Центру “Адвокат дитини” Лариса Гретченко

Цьогоріч до оновленого проекту «Адвокат дитини» долучилися близько сотні адвокатів, які послідовно беруть участь у заходах. В антибулінгових навчальних курсах та вебінарах за дворічний період реалізації проекту підвищення кваліфікації пройшли понад 1000 осіб. Широке охоплення аудиторії можливе завдяки режиму онлайн трансляції заходів, а також аудиторна участь у ВША.

Про це повідомляє Лариса Гретченко, керівниця Центру “Адвокат дитини” Вищої школи адвокатури в інтерв’ю Закон і Бізнес.

До лекторської команди навчального курсу «Адвокат дитини: від новачка до профі» залучені адвокати, представники суддівського корпусу та органів прокуратури, що робить його унікальним з огляду на закладений багатокритеріальний підхід до аналізу проблематики законодавства, правозастосовної практики, напрацювання практичних порад, дієвих алгоритмів та ефективних механізмів правозахисту прав та інтересів дітей, їх представництва у всіх справах, де малолітні чи неповнолітні учасники потребують допомоги, підтримки чи захисту.

Крім базового курсу, правоосвтінй проект включає спеціалізовані тематичні модулі у сфері кримінальних проваджень та адміністративних правопорушень; цивільних та сімейних правовідносин; охорони здоров’я та освіти; трудового права та підприємництва; інтелектуальної власності, а також основ дитячої психології та експертних досліджень.

Говорячи про учасників курсу «Адвокат дитини», відзначу, що цільова аудиторія не обмежується лише адвокатами. Констатуємо активну участь юристів інших спеціальностей, представників правоохоронних органів, закладів освіти, а також фахівців служб і установ, що працюють з дітьми.

Пишаємося схвальними відгуками та високою оцінкою навчального проекту слухачами оффлайн та онлайн-трансляцій, які відзначають високу кваліфікацію лекторів, мультидисциплінарну глибину та професійне практичне спрямування знань щодо особливостей правосуб’єктності дитини через призму міжнародного права, національного законодавства та судової практики. Особливих слів вдячності заслуговують робочі зошити учасників, у яких згруповано міжнародні стандарти, національне законодавство, приклади правозастосування та судової практики, актуальні тематичні публікації та роз’яснення, що слугує опорним конспектом під час навчання та залишається настільною книгою у подальшій професійній діяльності.