В суді оскаржують реорганізацію Національної академії державного управління при Президентові України

Окружним адміністративним судом міста Києва зареєстровано позов до Кабінету Міністрів України та Міністерства освіти і науки України щодо оскарження реорганізації Національної академії державного управління при Президентові України (Національної академії).

Про це повідомляє прес-служба ОАСК.

Серед вимог позову – визнати протиправним та  скасувати розпорядження Уряду від 24 лютого 2021 року, яким МОН було доручено здійснити заходи, пов’язані з реорганізацією Національної академії шляхом приєднання її до Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а її регіональних інститутів – до Національного технічного університету “Дніпровська політехніка”, Державного університету “Одеська політехніка”, Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна та Національного університету “Львівська політехніка” відповідно.

Разом із позовом до суду надійшла заява про його забезпечення, в якій позивач просить суд заборонити міністерству вчиняти дії, пов’язані із реорганізацією Національної академії шляхом приєднання до інших закладів освіти.

Наразі судом вирішується питання наявності правових підстав вжиття заходів забезпечення позову та  відкриття провадження в адміністративній справі.