ВАКС затвердив угоду про визнання винуватості посадовця у наданні неправомірної вигоди з покаранням у вигляді 5 років позбавлення волі без конфіскації майна, і одразу змінив на іспитовий строк

Колегія суддів Вищого антикорупційного суду затвердила угоду про визнання винуватості між прокурором САП та гендиректором однієї із державних організацій. Посадовця обвинувачували у наданні неправомірної вигоди в розмірі 20 тис доларів США голові Державного агентства резерву України за незвільнення його з посади керівника держорганізації та сприяння йому у подальшій діяльності.

Про це повідомляє прес-служба ВАКС.

На підставі угоди про визнання винуватості від 09.04.2021 року, суд призначив обвинувачуваному покарання у вигляді 5 років позбавлення волі без конфіскації майна.

Відповідно до ч. 2, ч. 3 ст. 75 КПК України, ВАКС звільнив обвинуваченого від відбування покарання у виді 5 років позбавлення волі з випробуванням та визначив іспитовий строк тривалістю 2 роки.

На посадовця поклали додаткові обов’язки. Він зобов’язаний періодично з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації за місцем проживання, повідомляти уповноважений орган про зміну свого місця проживання, навчання або роботи.

Вирок набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано.