Вчора в наш будинок прилетіла біда, і тепер я як ніколи зрозуміла, що адвокатура в Україні єдина, непереможна, сильна і під правильним керівництвом: адвокат Сливченко

26 лютого 2022 року в будинок за адресою Лобановського, 6а потрапила ракета, випущена військовими країни агресора.

“Вчора в наш будинок прилетіла біда – її підірвали. Ми були в ньому, веселилися. Той момент, який розділив наше мирне життя на до і після. Тільки чудо врятувало життя моєї доньки і мене. Це було страшно і боляче”, про це написала Юлія Cливченко, адвокат на своїй сторінці у Facebook.

“Але зараз не про це. Тепер я хочу подякувати. Весь цей час я була не самотньою. Було і є багато чудових людей постійно зі мною на зв’язку.

Національна асоціація адвокатів України, Валентин Гвоздій, Ізовітова Лідія Павлівна, Корінна Надія, Олександр Горошинський, Ася Тарасова та всі юристи України. Вас так багато, що не вистачає місця, щоб перелічити імена всіх. Але кожен з вас у моєму серці! У мене не вистачає слів, щоб висловити вам свою вдячність за допомогу, підтримку та готовність ділити свій дім і все, що в мене є.

Як ніколи розумію, що адвокатура в Україні є єдиною, непереможною, сильною і під правильним керівництвом. Я відчула цю силу в найскладніший момент дії. Не заради піару”, пише адвокат.

Юлія також додала, що не лише адвокати допомогли їй, а і судді, і вона не очікувала такої згуртованості.

“Адвокати, судді, ви найкращі, ви унікальні, ви непереможні. Не очікувала такої згуртованості та дій. Благослови нас усіх Господь! Бережіть себе та своїх близьких! Нам нема чого ділити, ми єдині!!!! Обіймаю і люблю кожного з вас. Я не знаю, як би я впоралася без Вас. Але я точно знаю, що з Вами нічого не страшно”, додала Юлія.