Венедіктова розповіла Держдепу та посольству США, що кадрове очищення прокуратури досягнуте

Ірина Венедіктова зустрілась із заступником помічника секретаря з питань міжнародної боротьби з незаконним обігом наркотиків та правоохоронних органів Джорганом Ендрюсом, заступником помічника секретаря зі справ Європи та Євразії Джоржом Кентом, директором Ради національної безпеки з питань України Державного Департаменту США Крістофером Смітом, програмним менеджером Агентства США з питань міжнародної боротьби з незаконним обігом наркотиків та правоохоронних органів Ендрю Хорном, співробітницею Бюро з питань Європи та України Еммою Лорекс, а також Тимчасовою повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін та директоркою Агентства з питань міжнародної боротьби з незаконним обігом наркотиків та правоохоронних органів в Україні Сарою Лангенкамп.

Про це повідомляє прес-служба Офісу Генерального прокурора.

Генеральна прокурорка розповіла про досягнення актуальної реформи, а саме завершення основного етапу кадрового перезавантаження прокуратури – атестації. Лейтмотивом на сьогодні стало забезпечення сталості реформи, збереження її результатів, для чого Офісом Генерального прокурора підготовлено відповідні нормативні зміни.

«Кадрове очищення досягнуте, зокрема, і проведенням зовнішніх доборів – це лише вершина айсбергу. Наразі важливим етапом є впровадження нових правил, які враховуватимуть кращі світові та європейські напрацювання щодо оцінювання діяльності прокурорів, дисциплінарних проваджень, стандартизації і діджиталізації. Реформи є наріжним каменем євроатлантичних прагнень України і ми впевнено крокуємо до забезпечення справедливості, безпеки для українського народу, сповідуючи демократичні цінності», – наголосила Генпрокурорка.