Венедіктова зустрілась із Президентом Євроюсту Хамраном

У середу, 10 лютого, у Гаазі відбулась зустріч Генерального прокурора Ірини Венедіктової із Президентом Агентства Європейського Союзу з питань співробітництва у сфері кримінальної юстиції Ладіславом Хамраном.

Про це повідомляє прес-служба Офісу Генерального прокурора.

Це перша зустріч на рівні керівників обох відомств з часу укладення Угоди про співробітництво між Україною та Євроюстом у 2016 році.

Генеральний прокурор відмітила широкі можливості Агентства щодо забезпечення координації діяльності правоохоронних органів різних держав з розслідування складних транснаціональних злочинів, насамперед тероризму, легалізації доходів, торгівлі людьми, незаконного обігу наркотиків та кіберзлочинів.

«Євроюст – це унікальна платформа для безпосередньої співпраці прокурорів та суддів, яка не обмежується кордонами Європейського Союзу. Тільки за останні місяці ми маємо кілька успішних міжнародних операцій, які відбувались за координації Євроюсту. Наприкінці минулого року нами спільно з німецькими колегами було викрито масштабну шахрайську схему заволодіння коштами громадян країн ЄС та США під виглядом залучення інвестицій через спеціальні веб-ресурси. В рамках кримінального провадження в Україні накладено арешти на майно орієнтовною вартістю близько 50 млн євро», – наголосила Генпрокурор.