Він молиться за владику Павла і за всю команду адвокатів: адвокат Микита Чекман про владику Онуфрія

Владика Павло є постійним членом Священного синоду УПЦ, а священноначаліє УПЦ не є фахівцями у галузі права. 

Як стверджує в інтерв’ю Главком адвокат Микита Чекман, це відносини всередині Церкви, відносини між ієрархами, саме тому Онуфрій публічно не підтримує митрополити Павла.

«Вони ж не можуть кваліфікувати те, що відбувається у справі владики Павла з точки зору державних законів, оцінювати з юридичного боку висловлювання людини. Для цього є фахові адвокати. Як я вже казав вище, позиція митрополита Павла, позиція Церкви однакові – засудження російської збройної агресії. Все, що потрібно було сказати, вже сказано. Все інше – це питання кримінального законодавства. Владика Онуфрій, предстоятель УПЦ, не коментуватиме чиєсь кримінальне провадження», – пояснив адвокат.

Чекман зазначив, що митрополит Онуфрій дуже рідко з’являється в інфопросторі із будь-якими заявами. 

«Він священнослужитель, ієрарх, який молиться Богу за мир в Україні, за перемогу України, за усіх знедолених. Я неодноразово з ним спілкувався. Для нього на першому місці – молитва. Він молиться за владику Павла і за всю команду адвокатів. Митрополит Онуфрій переймається тим, щоби у цих усіх чварах навколо Церкви вона, насамперед, не перестала бути саме Церквою, щоби вона не перетворилась на якусь політичну інституцію, партію, що керується ззовні», – стверджує Чекман.