Влада ігнорує заклики професійної спільноти припинити нехтування її незалежністю, ЄСПЛ дав свою оцінку – держава ганебно програла: Логвинський

За словами народного депутата VIII скликання, адвоката Георгія Логвинського, звертаючись до ЄСПЛ представники правоохоронних органів, стверджували, що «серед злочинів, які розслідуються НАБУ, є такі, які вчиняються їх організаторами у співучасті з адвокатами.

Про це повідомляє Закон і Бізнес.

Така особливість пов’язана з наявністю у адвокатів спеціальних знань і навичок, які вони можуть уміло використати для сприяння вчиненню злочинів… Найбільш характерно ця протиправна діяльність проявляється у наданні адвокатами порад чи безпосередньо допомоги…»  Чи стане ця справа стала індикатором ставлення держави до адвокатів – адже п’ятеро з семи фігурантів є адвокатами – вирішить Суд – вважає Логвинський.  – Влада ігнорує заклики професійної спільноти припинити нехтування її незалежністю.

ЄСПЛ дав свою оцінку у цій справі – держава ганебно програла. І ось тепер у неї є шанс усвідомити допущені помилки і виправити ситуацію. Це має зробити Верховний Суд.