Назву проєкту “Суддівські посіпаки” після обурення професійної спільноти змінили на “База помічників суддів”

“Зневажливі вислови є неприпустимими й такими, що підривають авторитет державних службовців загалом та працівників судової системи зокрема: заява Верховного Суду.

Майте повагу до кожної особи, громадянина і представника професії, не тавруйте людей – вони не худоба: різка заява Ради суддів України”.

Велику кількість правників та представників професійних спільнот обурив презентований проєкт “Суддівські посіпаки” – бази даних суддів та їхніх помічників. В описі проєкту зазначено, що наявність цього реєстру якимось чином має допомогти активістам та звичайним людям, які після того, як дізнаються хто з помічників суддів допомагає оформлювати рішення зможуть використати цю інформацію для подальших дій. Але яких? Тиск? Залякування? Погрози? Цькування?

На наступний день після обурення професійних спільнот, автори проєкту змінили назву з “Суддівських посіпак” на “База помічників суддів”.

Наразі залишається невідомим, чи автори проєкту використали ефект “хайпу” для якомога більшого поширення інформації та відвідування сайту, чи це чергове підтвердження того, коли “мавпі дають гранату”.

Prosud, як проєкт громадської організації “Автомайдан” прокоментував ситуацію з назвою наступним чином: “ми перебрали багато синонімів слова “помічник”, і ряд з них є набагато образливішими за обраний варіант”.

Наводимо кілька коментарів зі сторінки авторів проєкту “Автомайдан“.

Нагадаємо, що проєкт реалізовується Всеукраїнським об’єднанням «Автомайдан» за підтримки Національного фонду сприяння демократії, Сполучені Штати Америки.

Аби першим отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.