Зневажливі вислови є неприпустимими й такими, що підривають авторитет державних службовців загалом та працівників судової системи зокрема: ВС відреагував на проєкт “Суддівські посіпаки”

Верховний Суд оприлюднив заяву, в якій закликав поважати працю помічників суддів та не вживати до них зневажливі вислови.

“Помічники суддів – це професійні, досвідчені та відповідальні фахівці, котрі відіграють важливу роль у процесі здійснення правосуддя.

Завдяки, у тому числі, їхній щоденній праці судова система продовжує ефективно функціонувати й забезпечувати громадянам доступ до правосуддя навіть у ці надскладні для нашої країни часи.

В умовах війни, недостатнього фінансування, надмірного навантаження та блекаутів помічники суддів залишаються відданими своїй справі та виконанню завдань, які є необхідними для здійснення правосуддя в усій державі.

Наше суспільство має бути зацікавленим у тому, щоб усіляко заохочувати таку працю, сприяти тому, щоб фахові юристи обирали цю професію та реалізовували себе в ній.

Знецінення їхнього внеску в забезпечення роботи суддівського корпусу, зневажливі вислови на їхню адресу є неприпустимими й такими, що підривають авторитет державних службовців загалом та працівників судової системи зокрема.

Верховний Суд висловлює свою підтримку доброчесним, фаховим, сумлінним та порядним помічникам суддів і закликає уникати згаданих негативних практик”, – йдеться у повідомленні.

Аби першим отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.